Najnowsza zabawa na szkolenia dla pracowników – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio gier dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen non profit i jednostek samorządowych od zeszłego roku promujemy grę szkoleniową: Szkoleniowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w zjazd tyrolski (Wstępna nazwa tej gry jest do zmiany – ale pokazuje sens zadania.)
Powyższą grę stosujemy na treningach z technik uczenia się, ze współpracy grupowej i na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej przeznaczenie to Interpersonalne Symulacje Strategiczne .

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Tematyka symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia licencji: Chorwacja
Czas prowadzenia pojedynczej rundy: dwa dni
Liczba uczestników: minimum 7, maksymalnie 20.
Rekwizyty: piłka do gry w piłkę koszykową – sztuk cztery, poziomica laserowa – sztuk pięć, notes samoprzylepny – sztuk siedem, trochę napojów niegazowanych, paczka antracytowych długopisów, bidon

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Biuro Projektowe „Flow-on” Spółka Cywilna Katarzyna Kamińska Monika Narożniak, „Usbud” Marian Szudra, Betoniarstwo, Transport Ciężarowy, Sprzedaż Art. Betonowych, Usługi Rolnicze Rutkowski Sławomir, Quercus Sp. z o.o., BARTPOL Spółka Cywilna Zygmunt Kostrzewski, Ewa Kostrzewska – Rusinowska, COPY CENTER Grzegorz Wasilewski, PPHU TOMPOL Tomasz Pietrus, Pro Design Sp. z o.o., Szpital Wojewódzki, Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku, Gmina Koźminek, Stowarzyszenie Artystów Pienińskich, Fundacja Alaska, Fundacja Spełnionych Marzeń , Polskie Towarzystwo Akupunktury, Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Kultury i Edukacji, Stowarzyszenie Warszawska Szkoła Zdrowia, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była także przeprowadzana na studiach podyplomowych „Biznes i technologia”

OPRACOWANIA:
Osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy wymienione tutaj tytuły:

 • Techniki sprzedaży – o sztuce sprzedawania-Lennart Rosell
 • Ekonomia wiedzy niedoskonałej-Roman Frydman, Michael D. Goldberg
 • Koniec świata menedżerów-Andrzej K. Koźmiński
 • Zarządzanie wartością w małych i średnich przedsiębiorstwach-Wiesław Pluta
 • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu-Grażyna Bartkowiak
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Wieprz, ośrodek Habenda, ulica Dobrowoja 9
  Opłata za uczestnictwo: 3500 złotych +23% VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – sześć wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się catering. Przystawka: krewetki tygrysie . Zupa: zupa z maślaków z ziołowymi kluseczkami kładzionymi. Drugie danie: Kęski z kurczaka w cieście piwnym podane z pikantnym ryżem i warzywami z wody. Deser: puszysty mrożony mus ze śmietanki z dodatkiem chałwy i delikatnej czekolady, podany ze świeżymi owocami. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.