Świeża zabawa na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niedochodowych i jednostek samorządowych od ostatniego kwartału posiadamy grę biznesową: Komiczne mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w jazda na deskorolce zespołowo (Wstępna nazwa symulacji jest do korekty – natomiast pokazuje fabułę tej sesji.)
Proponowaną symulację wykorzystujemy na warsztatach z przywództwa, z radzenia sobie ze stresem a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Kursy w Akademii Coacha.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka ćwiczenia: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia praw autorskich: Monako
Czas prowadzenia: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: od 8, do 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: uchwyt do pompek – sztuk dziesięć, lej spustowy – sztuk trzy, wizytowniki- sztuk osiem, trochę kaszy, paczka złocistych kredek, osuszacz do butów

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
INEX SYSTEM sp. z o.o., „Batik-Reklama” J. Kaźmierczak, DHT Krzysztof Osiewicz, Polcommerce spółka z ograniczona odpowiedzialnością, BARTPOL Spółka Cywilna Zygmunt Kostrzewski, Ewa Kostrzewska – Rusinowska, „ALFINE” Przedsiębiorstwo Elektroniki Profesjonalnej Zygfryd Głuchy – spółka jawna, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Promis”, Miasto Poznań, Miasto Konin, Warter Spółka Jawna, Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Sztuki – ANIMACJA, Gminne Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Mszanowie, Fundacja Debiutu Autorskiego, Fundacja Nasza Ziemia, Parafia Kościoła Ewangelicko – Reformowanego , Stowarzyszenie „Edu Talent”, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowiskt szkolnych „Bliżej Dziecka” , Stowarzyszenie Wspierania Amatorskiej Twórczości W Wojskach Lotniczych I Obrony Powietrznej „Swat”, Towarzystwo Mokotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Archeologia”

BIBLIOTECZKA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę proponujemy poniższe opracowania:

 • Techniki sprzedaży – o sztuce sprzedawania-Lennart Rosell
 • Dobre przywództwo-Ken Blanchard, Dariusz Chełmiński
 • Decydujący czynnik. Analiza podstawą właściwych decyzji-Ann Graham, John Nash, Larry Rosenberger
 • Ekonomia niedoskonałych rynków pracy-Tito Boeri, Marek Góra, Jan van Ours
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
 • SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Kościelisko, zamek Zamek Jan III Sobieski, ulica Mikołajska 4z
  Opłata za jedną osobę: 1200 złotych VAT zw. Dajemy możliwość wniesienia opłaty ratalnie – siedem wpłat.
  W cenie warsztatu znajduje się obiad. Przystawka: Carpaccio z łososia. Zupa: Wiosenny krem jarzynowy. Drugie danie: polędwica z dorsza na salsie pomidorowej ze świeżym imbirem i nutą sosu sojowego oraz z pasmami dojrzewającej szynki, podana z bagietką. Deser: Szarlotka z lodami i sosem karmelowym . Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .