Świeża zabawa na szkolenia motywacyjne – dla trenerów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora firm określanych jako SME, stowarzyszen NGO i administracji państwowej od ostatniego roku przedstawiamy grę menedżerską: Szkoleniowe rozgrywki w autorskim wariancie zabawy w megatwister (Wstępna nazwa gry jest do korekty – jednak oddaje fabułę tego modułu.)
Tą grę stosujemy na szkoleniach z finansów menedżerskich, z asertywności i na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Pierwotne jej zastosowanie to Certyfikowane Szkolenia Ze Sprzedaży.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka ćwiczenia: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia licencji: Hiszpania
Czas prowadzenia: dwie godziny
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, maksymalnie 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: piłka do gry w piłkę koszykową – sztuk trzy, kuweta – sztuk dziesięć, bindownica- sztuk trzy, trochę pralinek, paczka stalowych zakreslaczy, pokrywka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
P.H.U. „DARO” Dariusz Grabowski , Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych „M- ROL” Paweł Zawidzki, Michał Zawidzki Spółka Jawna., Constans Grupa Sp. z o.o., Jenox Akumulatory Sp. z o.o., LAB-VET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Uvopex – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przemysław Kubala, „Piekarnia ROGALIK Wiesława i Janusz Dudek” Janusz Dudek, Gmina Chocz, Powiat Obornicki, Powiat kolski, Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu, Fundacja na Ratunek, Fundacja Wspólna Droga , Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Piaski”, Stowarzyszenie Animacji w Przestrzeni , Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Od Serducha do Serducha”, Stowarzyszenie Tancerzy Niezależnych, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była również organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Hodowla zwierząt”

BIBLIOTECZKA:
Konsultantom chcącym prowadzić grę polecamy poniższe książki:

 • Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi-Michael Armstrong
 • Globalny Coaching-Philippe Rosinski
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Anatomia biznesu. Motywacja-John Adair
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Nowe Miasto Lubawskie, ośrodek Ikar, ulica Żwirki i Wigury 6
  Cena kursu: 3200 zł plus podatek VAT. Dajemy prawo płatności w ratach – dziewięć miesięcznych wpłat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Pieczarki panierowane. Zupa: Zupa z pachnącą białą kiełbasą, majerankiem i świeżym chrzanem.. Drugie danie: Zraz schabowy z ogórkiem i wędzonym boczkiem, ziemniaki, zestaw surówek\ Schab z gruszką pod sosem gorgonzola, talarki ziemniaczane, zestaw surówek. Deser: Parfait z białej czekolady na sosie z górskich jagód kryjące się pod karmelowym chrustem. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .